Zakład przetwórczy Pionki

O FIRMIE

Zdajemy sobie sprawę, że produkcja smacznej oraz bezpiecznej żywności to nie lada wyzwanie, dlatego inwestujemy w najnowsze technologie i zapewniamy najwyższe standardy jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z mięsa drobiowego, wieprzowego oraz wołowego, które dostępne jako asortyment mrożony, chłodzony, sterylizowany i pasteryzowany. Jesteśmy otwarci zarówno na klientów z segmentu HoReCa jak i kanału detalicznego. Oprócz standardowej oferty, opracowujemy produkty indywidualne według potrzeb i specyfikacji klientów. Z pasją i poświęceniem realizujemy każdy projekt. 

JAKOŚĆ

W naszym Dziale Technologii przez całą dobę pracuje grupa specjalistów (inżynierów i techników) czuwających nad odpowiednią jakością produktów. Podwoiliśmy też liczbę kluczowych maszyn. Wszystko w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa i możliwości kontynuowania produkcji, nawet w warunkach znacznie zwiększonego zapotrzebowania. Nowoczesne linie produkcyjne, zaangażowanie pracowników oraz rozbudowany system kontroli jakości, pozwalają nam wytwarzać smaczną, zdrową i bezpieczną żywność.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem dla globalnych graczy rynkowych, którzy certyfikowali nasz zakład poprzez własne wewnętrzne i bardzo wymagające systemy audytowe. Są to mi.in. IWAY i YUM, potwierdzające naszą umiejętność adaptacji do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto jesteśmy autoryzowanym dostawcą racji żywieniowych dla armii.`

W naszych zakładach produkcyjnych w pełni stosujemy procedury Systemu HACCP (Analiza Zagrożeń w Krytycznych Punktach Kontrolnych), który pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa żywności poprzez identyfikacje potencjalnych zagrożeń oraz opracowanie metod im zapobiegania na każdym etapie produkcyjnym.

Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności jaka na nas ciąży, dlatego zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych liderów rynkowych posiadających stosowne certyfikaty i spełniających restrykcyjne wymagania określone w specyfikacjach produktów.
Obiektywnym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów są międzynarodowe certyfikaty BRC i IFS wydane przez renomowaną jednostkę akredytującą Bureau Veritas Polska

DSC_9042

Oferta

Nasz wykwalifikowany zespół od ponad 20 lat dostarcza Państwu najwyższej jakości produkty mięsne z segmentu żywności wygodnej. 

Przygotowane przez nas produkty już od wielu lat cieszą się uznaniem na europejskich stołach. Zdajemy sobie sprawę, że produkcja smacznej oraz bezpiecznej żywności to nie lada wyzwanie, dlatego inwestujemy w najnowsze technologie i zapewniamy najwyższe standardy jakości.

Zakład Przetwórczy Pionki
ul. Przemysłowa 31
26-670 Pionki

tel: +48 722 220 060
tel: +48 783 422 211
fax: +48 48 377 31 58