Kariera

zacznij z nami współpracę

Ludzie pełni pasji
Nasi Pracownicy z pasją tworzą i ulepszają procesy wewnętrzne organizacji i zmieniają funkcjonowanie naszej firmy.
Różnimy się, ale łączy nas pasja do gotowania.

Ludzie zaangażowani w pracy
Zaangażowani Pracownicy są fundamentem naszej firmy. Tworzymy dzięki nim smaczne produkty dla naszych klientów, realizujemy swoje cele i powiększamy zasięgi.

Ludzie zaangażowani poza pracą
Nasi Pracownicy nie tylko aktywnie biorą udział w życiu formy, ale i we wszystkich dodatkowych inicjatywach, które pomagają lokalnej społeczności. Łączy nas nie tylko praca i tworzy w naszej firmie angażujące środowisko pracy.

Różnorodność
Łączymy ludzi w różnym wieku, z wielu państw. Mamy wiele różnic, ale łączy nas wspólny cel. Każdy ma swoje miejsce. Znajdzie się miejsce również dla Ciebie!

Dlaczego my?
Gwarantujemy regularne szkolenia
Umożliwiamy elastyczny grafik
Możliwość służbowego samochodu
Zapewniamy codzienne posiłki pracownikom produkcyjnym.

Szukamy ludzi pełnych pasji i zaangażowania, lubiących się uczyć nowych rzeczy, pracować w zespole. Jeśli jesteś osobą, dla której nasze wartości są bliskie, znajdziemy dla Ciebie miejsce w swoich szeregach. Musisz mieć również odpowiednie kwalifikacje, które zmieniają się w zależności od stanowiska.  

Dokumenty aplikacyjne

 • CV
  Wysyłając do nas swoje CV, pamiętaj o tym, aby znalazły się tam odpowiednie informację. Nie liczy się długość CV, a jego treść. Powinieneś zawrzeć tam historię swojej edukacji i kariery zawodowej oraz umiejętności, które pomogą Ci na danym stanowisku pracy. CV pisz zgodnie z prawdą, ponieważ w przypadku niewystarczających kwalifikacji możemy znaleźć dla Ciebie alternatywne miejsce pracy.
 • List motywacyjny
  List motywacyjny ma pokazać twoją motywację do zajęcia danej posady. Nie powtarzaj, więc w nim rzeczy, które zawarłeś już w CV. Napisz, dlaczego chcesz uzyskać tę pracę i dlaczego to właśnie Ty powinieneś zacząć z nami pracować. 

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

 1. Poznaj dobrze firmę oraz stanowisko, na które aplikujesz.
 2. Pamiętaj, że nasza rozmowa będzie opierała się na Twoich kluczowych kompetencjach — sprawdź jakich kompetencji oczekujemy i w ich oparciu przygotuj przykłady z własnego doświadczenia,
  które je potwierdzają. 
 3. Dobre przygotowanie do rozmowy, to dobra znajomość swojego CV. Bądź szczery. 

OFERTY PRACY